Kdybys odteď mohl jíst jen jedno jídlo, jaké by to bylo? Lander – steak. Adi – ovoce. Jaké jídlo považujete za opravdu nechutné? proč je to tak špatné? Lander – růžičková kapusta, protože chutnají příšerně! Adi – Brokolice, protože ji prostě nemám ráda. Kdybyste o víkendu ráno připravovali své rodině palačinky, co byste do nich dali, aby byly ještě chutnější? Lander – Toxické odpadní cukroví v palačinkách by bylo nejlepší! Adi – Palačinky z cukrové třtiny by byly vynikající! Co je nejlepší, co ti máma nebo táta zabalí do krabičky na oběd? Lander-Ritz sušenky jsou moje oblíbené v mém obědě. Adi – Rakety! Navigace pro příspěvek Ženské zdraví: Prevence a včasná diagnostika Klíště na mého psa! Co teď?